طراحی وب سایت


یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند البته عموماً امکانات یک سایت بسیار فراتر از یک بروشور تبلیغاتی است. شما با استفاده از یک وب سایت می توانید به آسانی کالاهای خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید.

در حقیقت می توان از یک وب سایت به عنوان بخش مهمی از سیستم اطلاعاتی داخل سازمان استفاده کرد و هر گروه از افراد به اطلاعات مربوط به سطح سازمانی خود دسترسی داشته باشند. یعنی اطلاعاتی که کارمندان از سایت دریافت می کنند متفاوت با اطلاعات مدیران و همچنین متفاوت با اطلاعاتی باشد که بازدید کنندگان خارج سازمان از سایت دریافت می کنند.

طراحی سایت یک سایت اینترنتی راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد محصولات و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می تواند در هر جا که باشد به وب سایت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند. با استفاده از یک وب سایت می توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی های جدید باشد.

Ɵ تاثیر طراحی وب سایت در کسب و کار ها

طراحی سایت روزانه هزاران وب سایت در جهان ، صدها وب سایت در ایران و احتمالا ده ها وب سایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب میشوند راه اندازی می گردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. مجموعه اپونی تک با شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وب سایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای، خدمات و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

اگر در حال حاضر یک وب سایت دارید اما زمان زیادی از فعالیت آن میگذرد، پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران با تجربه اپونی تک بسپارید تا سایت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن اعمال کنند؛ در این صورت می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وب سایت حرکت کنید. اگر هم هنوز سایتی ندارید، تیم مجرب اپونی تک آماده است تا با طراحی وب سایت خلاقانه و بروز، مسیر روشنی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم سازد.

Ɵ چرا اپونی تک را انتخاب کنید؟

اپونی تک تمامی امور مربوط به راه اندازی وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی سایت، نصب و پشتیبانی را توسط کارشناسان متخصص انجام داده و در پایان ایده های ذهنی شما را روی اینترنت پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت داده های شما از وظایف انکار ناپذیر ماست و لذا ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود.

Ɵ مراحل پیاده سازی یک وب سایت در اپونی تک

  • تجزیه و تحلیل اهداف مشتری از ایجاد یک سایت اینترنتی
  • جمع آوری مستندات و نیازمندی های مشتری
  • طراحی واسط کاربری استاندارد متناسب با نیاز و سلیقه مشتری
  • تحلیل و پیاده سازی پایگاه داده سیستم
  • برنامه نویسی و توسعه سیستم
  • انجام تست ها و ارزیابی های فنی و امنیتی
  • بارگذاری وب سایت بر روی دامنه
  • پشتیبانی و نگهداری وب سایت
  • توسعه امکانات وب سایت در صورت نیاز مشتری


یک سایت اینترنتی راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد محصولات و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می تواند در هر جا که باشد به وب سایت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند. با استفاده از یک وب سایت می توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی های جدید باشد.

طراحی سایت داشتن وب سایت در عصر امروز یکی از روش های بسیار مناسب درآمد زایی می باشد. به کمک یک وب سایت می توان عملیاتی نظیر خرید ، فروش یا تبادل محصولات ، خدمات و اطلاعات را در بستر اینترنت انجام داد. وب سایت می تواند برای هر شرکت یا موسسه ، یک مزیت رقابتی به شمار بیاید و محصول و خدمات آن ها را در سرتاسر جهان به عرضه بگذارد. این مسئله باعث گستردگی پهنه خدمت رسانی شرکت یا موسسه شده و افزایش تعداد مشتریان را به همراه دارد. همچنین انواع دیگری از سایت ها نظیر وب سایت های خبری و آموزشی نیز با برخورداری از تعداد زیاد کاربران ، می توانند گام های بلندی در زمینه تجارت الکترونیک بردارند و به موفقیت های چشمگیر دست پیدا کنند.