بهینه سازی موتور های جستجو


 سئو چیست؟

بهینه سازی موتور های جستجو

سئو یا SEO مخفف Search Engine Optimize به معنی بهینه سازی موتورهای جست و جو است و به فرایندی گفته می شود که وب سایت شما منطبق بر استانداردهای موتورهای جست و جو بهینه سازی می شود. این فرایند شامل چندین مرحله است که می توان از جمله آنها به بهینه سازی کدهای رابط گرافیکی، بهینه سازی محتوای سایت، رعایت درست چگالی متن و محتوای سایت، تهیه Sitemap،تهیه فایل Roboot.txt،معرفی سایت به ابزارهای گوگل و ... نام برد. پس از انجام SEO سایت شما در کلمات کلیدی خاصی به صفحات بالای گوگل می رسد که نقطه آغاز جست و جوی کاربران است. هر چه استاندارهای بیشتری روی وب سایت شما رعایت شوند قطعا جایگاه شما در موتورهای جست و جو از جمله Google بالاتر خواهد بود.

بهینه سازی موتور های جستجو

سئو وب سایت یا بهینه سازی آن در موتورهای جست و جو یکی از امکاناتی است که اپونی تک به مشتریانی که طراحی سایت خود را نیز با اپونی تک انجام داده اند ارائه می کند. انجام سئو نیازمند دانش و شناخت سورس کد های سایت است که برای طراحی آن به کار می رود. اساسا بخشی از کار سئو به روی سورس کد وب سایت انجام می شود بنابراین فرایند سئو اختصاصی وب سایت تنها به روی سایت های طراحی شده توسط اپونی تک ارائه می گردد زیرا کارشناسان ما شناخت کاملی نسبت به زیر ساخت کدها دارند.

 

  سئو بهتر است یا تبلیغات در گوگل؟

بهینه سازی موتور های جستجو

این سوالی است که عمده کاربران از ما می پرسند بنابراین اول باید ماهیت تبلیغات در گوگل را بررسی کنیم .تبلیغات در گوگل بر اساس پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) محاسبه می گردد. شما کلمه های خاصی را مد نظر قرار می دهید و کاربران پس از جست و جوی آن کلمه شما را در صفحه های اول گوگل مشاهده می کنند. ضعف این روش در پایدار نبودن نتایج آن پس از پایان تبلیغات است .پس از اتمام این دوره و به پایان رسیدن کیلک های کاربران شما به جایگاه قبلی خود در گوگل باز خواهید گشت.


اما در طول انجام فرایند سئو بر روی وب سایت طراحی شده شما نتایجی که به دست می آورید مثلا از صفحه 20 گوگل به صحفه 3 یا 4 می آیید به صورت پایدار باقی خواهد ماند و شما می توانید برای رسیدن به صفحه 1 گوگل که بسیار ارزشمند است هزینه ای را در نظر بگیرید. البته در اپونی تک سئو هر وب سایت به صورت جداگانه توسط کارشناسان سئو بررسی و حدود زمان برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب اعلام می شود. بسته به کلمات کلیدی که شما نیاز دارید در آنها جست و جو شوید معمولا برای یک دوره سه ماهه تا شش ماهه SEO وب سایت توسط اپونی تک پیشنهاد می گردد که در این رابطه می توانید با بخش فروش اپونی تک تماس برقرار کنید و از مشاوره همکاران ما بهره مند شوید.

 

 مراحل انجام سئو در اپونی تک

بهینه سازی موتور های جستجو

برخی از فعالیت هایی که در طول دوره سئو وب سایت شما توسط کارشناسان سئو اپونی تک به روی سایت شما انجام می شود شامل بهینه سازی سورس کد UI ،بهینه سازی محتوا، رعایت چگالی کلمات کلیدی متن، ساخت Sitemap،ساخت فایل معرف Roboot.txt،بهینه سازی سایت با ابزارهای معرفی شده توسط گوگل و .. است که در بازه های زمانی متفاوت و حداقل از دو ماه شروع می گردد که در پایان هر ماه گزارشات کاملی از وضعیت وب سایت ارائه می گردد که بازدهی هزینه هایی که برای سئو در نظر گرفته اید مشهود باشد.                           


© 2017 Aponi Tech Co. All Rights Reserved | Development by AponiCMS - V6.1