مشاوره فنی و مالی


در شرایط رقابتی کنونی هیچ شرکتی بی نیاز از مشاوره و استفاده از خدمات مشاور نیست، امروزه یکی از نشانه های یک مدیر موفق استفاده از مشاورین آگاه و دارای دانش و تجربه کاربردی است. در دنیای امروزه هیچ کس نمیتواند ارزش و جایگاه وب سایت را در دنیای امروز انکار کند.

شما جهت پیشبرد اهداف روزمره، تجارت، ارتباطات و … نیازمند تسلط کامل در اینترنت و برای حرفه ای تر شدن نیاز به داشتن یک پایگاه ثابت در اینترنت دارید. اما بسیاری از کسانی که بدون پیش زمینه و صرفاً با توجه به اینکه بسیاری از اطرافیان ما از طریق اینترنت و وب سایت شرایط مالی بهتری کسب کرده اند یا در حوضه کاری خود موفقیت بهتری کسب کرده اند اقدام به هزینه کردن برای راه اندازی وب سایت کرده اند نتیجه خوبی نگرفته اند. دلیل عمده آن انجام سریع کار بدون تحقیقات و برنامه ریزی و عدم داشتن آگاهی کافی از عوامل فنی و مسائل جانبی این موضوع است.

Ɵ چرا اپونی تک را انتخاب کنید؟

تجربه 12 ساله اپونی تک
تیم پر شور اپونی تک در تمامی سطوح با هماهنگی تمام عاشق کار خود هستند و پیشرفت و تعالی شرکت را پیشرفت خود می دانند که این روند بیش از یک دهه همچنان ادامه دارد.

هزینه مناسب نسبت به کارایی
با توجه به اینکه نرم افزار طراحی انواع وب سایت  اپونی تک در حال حاظر با آخرین نگارش ارائه می شود امکانات بسیار پیشرفته ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که نسبت به هزینه ها برای مشترکین به صرفه خواهد بود.

عدم استفاده ازOpen-Source ها
سیستم های مدیریت محتوا  رایگان همانند وردپرس،جوملا و .. به دلیل عدم پشتیبانی صحیح مشکلات فراوان امنیتی را برای کاربران به وجود می آورد و به دلیل عدم آشنایی عمده کاربران به راحتی هک می شوند.

پشتیبانی 24 ساعته
اپونی تک از معدود شرکت های طراحی سایت است که پشتیبانی خود را به صورت 24 ساعته در اختیار مشترکین محترم قرار می دهد. هر مشکلی در کارایی وب سایت در زمینه میزبانی وب به صورت 24 ساعته بررسی می گردد.