درباره اپونی تک


درباره اپونی تک

اپونی تک مجموعه ایست متشکل از تعدادی مهندس جوان و با انگیزه که تصمیم گرفته اند تا علم و آموزه های تئوریک خود را به عرصه عمل در آورده و با ایجاد کسب و کار جدید برای خود، توانایی های دیگری را نیز علاوه بر علوم مهندسی و کامپیوتر به دست آورند.

درباره اپونی تک

در زمینه نرم فزار های تحت وب محصول اپونی تک سیستم تولید و مدیریت سایت می باشد که اين نرم افزار قابليت ايجاد حرفه ای ترين وب سايت ها را ظرف مدت چند ساعت حتی به افراد مبتدی می دهد. به منظور ارتقاء سطح امنيت، كد نويسی این نرم افزار با معماری چند لايه صورت گرفته كه مبتنی بر تكنولژی DOTNET ميباشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار، قابلیت گسترش دادن آن می باشد. بدین معنا که این نرم افزار هیچ محدودیتی را برای کاربر از جهت خدمات و ماژول های قابل ارائه تحمیل نمی نماید.

درباره اپونی تک

اپونی تک، تمام شهرت و اعتبار خود را توسط کاربران خود به دست آورده است و در طی این سالها همواره "رضایت مشتری" یکی از اصول اپونی تک، بشمار می آمده. شما با انتخاب اپونی تک به کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. اپونی تک راه حلی جامع، برای نیازهای شما تهیه دیده است.

 مأموریت

ما در تلاشیم تا با ایجاد سیستم ها، نرم افزارها و رابط های کاربری آسان مبتنی بر وب، سرویس ها و زیر ساخت های مناسبی را کسب و کارهای کوچک فراهم نموده و کسب و کار الکترونیکی را در ایران رونق دهیم.

 چشم انداز

تبدیل شدن به یکی از 8 شرکت برتر کشور تا سال 2022 در زمینه سیستم ها و راهکارهای مبتنی بر اینترنت بر پایه دانش و تکنولوژی های روز دنیا با جلب رضایت بیش از 97% مشتریان و کاربران.


                           


© 2017 Aponi Tech Co. All Rights Reserved | Development by AponiCMS - V6.1